zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Jessica Pratt přiveze do Futura nové album

Jessica Pratt (Foto: Samuel Hess)

autor: Zdroj: Pořadatel koncertu   

zvětšit obrázek

Jessica Pratt – uznávaná folková písničkářka, která je známá hypnotickým zvukem akustické kytary a vokálů, zaplní svým jedinečným hlasem pražské Futurum! 24. listopadu nás čeká nezapomenutelný zážitek plný hlubokých emocí, snové atmosféry a zvuku šedesátek. A taky songy z nejnovějšího alba Here in The Pitch. Vstupenky za 490 Kč jsou v prodeji od 7. června 10:00 na webu Futura a GoOut.net. Vstupenky na místě za 550 Kč. Vstupenky online na www.futurum.musicbar.cz.

„Mám ráda hudbu, která vyvolává pocit, že se můžete dotknout zvuku ve vzduchu,“ říká Pratt o svém novém albu. Že půjde o parádní zážitek potvrzuje i výborné hodnocení na Pitchforku v kategorii Best New Music. Devět skladeb, zosobnění hippie éry v kontrastu s odvrácenou tváří amerického snu, to prostě musíte zažít. Album Here in The Pitch vyšlo letos v květnu a stejně jako ke všemu, co Jessica Pratt dělá, se k němu nejlépe hodí říct, že je pořádně nabité emocemi.
Mezi nové skladby patří Life Is, mystická a nepolapitelná směs připomínající orchestrální styl popových hitovek šedesátých let. Podmanivý folk, který láká posluchače k návratu do minulosti, ale zároveň je úžasně moderní. Nostalgie, nadčasová krása, ale taky perfektní kombo jedinečného hlasu a hudební evoluce ve zpěvaččině tvorbě. Poprvé můžeme ve skladbách slyšet lehké bubnování, zvuk syntezátorů a když se zaposloucháme, tak i vzdálená bonga.
Jako bychom se oddalovali, ale zároveň vnímáme intimní atmosféru i ve větším prostoru. Skvěle hodnocené album, unikátní hlasový projev a folková muzika. To je velká paráda, na kterou jen tak nezapomenete. Těšte se na absolutní ponoření se do atmosféry, kterou musíte prožít a procítit se vším všudy.

8.7.2024 12:07:09 DePe | rubrika - Koncerty