Znáte pořad Divadlo žije! a co si u něm myslíte?

Božidara Turzonovová, členka činohry Slovenského národního divadla
Ano, znám ten pořad. Nenechám si ujít a velmi vám ho závidím, že ho máte. Protože se na něj podívám a mám přehled o divadlech a dozvím se, že divadlo žije. A to je nesmírně důležité, aby žilo za těchto našich okolností, v té bohaprázdné komerci, ve které se topíme a v té takové dojemně naivní bulvárnosti, ve které žijeme. Je to velmi dobrý pořad, je to skvělá věc, je to správná věc.


Pavel Dostál, ministr kultury ČR
Pavel Dostál, ministr kultury ČR„Já nevím, jestli znám pořad Divadlo žije!, já v České televizi sleduji pořad s takovou animovanou postavičkou paní Milerové, která neustále stahuje roletu a tam jsou rubriky. Ten pořad sleduju velice pečlivě, pokud mám čas vždycky. Velice velice se mi moc líbí a jsem trošku sobecký, je to pořad, který mi dává informace, které bych třeba vůbec nezískal.“


Martin Stropnický, umělecký šéf Divadla na Vinohradech
Co si může myslet divadelník o pořadu Divadlo žije!? I kdyby byl průměrný a on není, on je nadprůměrný určitě, no tak samozřejmě, že jsem rád, že ten pořad je a věřím, že se nestane předmětem nějakého šetřícího procesu, to bych byl hrozně nerad.