Znáte pořad Divadlo žije! a co si u něm myslíte?

Martin Stropnický, umělecký šéf Divadla na Vinohradech
Co si může myslet divadelník o pořadu Divadlo žije!? I kdyby byl průměrný a on není, on je nadprůměrný určitě, no tak samozřejmě, že jsem rád, že ten pořad je a věřím, že se nestane předmětem nějakého šetřícího procesu, to bych byl hrozně nerad.


Pavel Dostál, ministr kultury ČR
Pavel Dostál, ministr kultury ČR„Já nevím, jestli znám pořad Divadlo žije!, já v České televizi sleduji pořad s takovou animovanou postavičkou paní Milerové, která neustále stahuje roletu a tam jsou rubriky. Ten pořad sleduju velice pečlivě, pokud mám čas vždycky. Velice velice se mi moc líbí a jsem trošku sobecký, je to pořad, který mi dává informace, které bych třeba vůbec nezískal.“


Božidara Turzonovová, členka činohry Slovenského národního divadla
Ano, znám ten pořad. Nenechám si ujít a velmi vám ho závidím, že ho máte. Protože se na něj podívám a mám přehled o divadlech a dozvím se, že divadlo žije. A to je nesmírně důležité, aby žilo za těchto našich okolností, v té bohaprázdné komerci, ve které se topíme a v té takové dojemně naivní bulvárnosti, ve které žijeme. Je to velmi dobrý pořad, je to skvělá věc, je to správná věc.